چهارمین نمایشگاه هوایی خلیج فارس (کیش)

photografer : mehrdad tadjdini

در فضایی بالغ بر ۱۲۱ هزار متر مربع و از ۷الی ۱۰ آبان به ارائه توانمندی های شرکتهای داخلی مخصوصا وزارت دفاع و کمپانی های خارجی می پردازد . ۱۰۰‬هزار مترمربع فضای باز در داخل فرودگاه کیش برای نمایش انواع هواپیماها واجرای نمایش‌های هوایی  2008 kish Air show   چهارمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی خلیج فارس در کیش اختصاص یافته است. شرکت‌های مختلف هوایی و صنایع هواپیماسازی بیش از ‪  ۸۰‬ فروند انواع هواپیمای سبک و فوق سبک را در معرض دید عموم قرار دادند.شرکت‌های هوایی‌ازکشورهای روسیه، آلمان،سوئد، کانادا، ترکیه، چین، لهستان، فرانسه، چک و اکراین در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی کیش شرکت کردند.در این همایش کارشناسان و مدیران صنعت حمل ونقل هوایی علاوه بر آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و فنی هواپیماسازی در خصوص راهکارهای توسعه صنعت حمل و نقل هوایی کشور بحث و تبادل نظر داشتند.سازمان صنایع هوایی، شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح از سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به وزارت دفاع هستند مقرر است با نمایش جدیدترین محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه حضوری فعال داشته باشند . 
انواع هواپیماهای کوتاه برد ساخت وزارت دفاع همچون - ایران  ۱۴۰‬ - فجر ‪ ۳‬ -  آوا ‪ ۲۰۱‬ - و همچین نمونه جدیدترین بالگردهای ساخت متخصصان صنعت دفاعی کشورمان از جمله توانمندی‌های ارایه شده در این نمایشگاه است.
شایان ذکر است نمایشگاه هوایی کیش در تقویم جهانی ثبت شده است و برگزاری سه نمایشگاه گذشته با استقبال بی نظیر بازرگانان، متخصصان، محققان و خبرنگاران داخلی و بین المللی مواجه شده بود.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاههای ایران
فوتوگرافر : مهرداد تاجدینی
دیدن عکس در سایز بزرگتر

http://www.treklens.com/viewphotos.php?l=5&p=463818

/ 4 نظر / 2 بازدید
LIBERATOR

سلام هموطن از اینکه به ایران افتخار میکنی خوشحالم. اگه مایل باشی تبادل لینک کنیم

محمد باقر شهبازی

سلام عزیز از عکسای بسیار زیباتون لذت بردم اگر افتخار بدی و دعوتم رو بپذیری خوشحال می شم با اجازتون لینکتون کردم با "بهشت ایران محلات" آپم از نظرتون استفاده می کنم موفق باشی عزیز

محمد باقر شهبازی

سلام عزیز از عکسای بسیار زیباتون لذت بردم اگر افتخار بدی و دعوتم رو بپذیری خوشحال می شم با اجازتون لینکتون کردم با "بهشت ایران محلات" آپم از نظرتون استفاده می کنم موفق باشی عزیز[گل]

mehrdad tadjdini

آقای شهبازی عزیز وبلاگتو دیدم و ازش لذت بردم!ممنون که پیشاپیش لینک کردی!من هم لینکتون کردم.... ممنون و همیشه موفق باشی