نمایشگاه هوایی کیش

photografer : mehrdad tadjdini

چهارمین نمایشگاه بین المللی هوایی خلیج فارس ایران   

به دنبال برگزاری موفقیت آمیز سه نمایشگاه بین المللی هوایی ایران در جزیره کیش در سالها ١٣٨١،١٣٨٣و ١٣٨۵، سازمان منطقه آزاد کیش در نظر دارد چهارمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران را با هدف ارائه توانمندیهای صنایع هوایی ، هوانوردی و هوافضایی جمهوری اسلامی ایران و معرفی آخرین دستاوردها و فناوریهای مربوط در سطح بین المللی با همکاری سازمان هواپیمایی کشوری در آبان ماه 1387 برگزار نماید.

برگزاری سه نمایشگاه گذشته با استقبال بی نظیر بازرگانان، متخصصان، محققان و خبرنگاران داخلی و بین المللی مواجه شد. در این نمایشگاه واحدهای تولیدی، تجاری و تحقیقاتی داخلی همراه با شرکت کنندگان خارجی آخرین دستاوردها، تجهیزات و قطعات مختلف صنایع هوایی و خدمات مرتبط را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند. این نمایشگاهها توانستند موقعیت مناسبی را برای مذاکره و تعامل عرضه کنندگان و خریداران فراهم آورند.

بی شک چهارمین نمایشگاه نیز نقش بسزایی در گسترش گفتگوها و بسط مناسبات تجاری تولید کنندگان و بازرگانان داخلی با یکدیگر و با طرف های خارجی آنها ایفا خواهد نمود.

***************

فوتوگرافر : مهرداد تاجدینی

دیدن عکس در سایز بزرگتر

http://www.tinypic.ws/viewer.php?file=jsj5c1gkl34k8kuus1q6.jpg

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
K@T.H

سلام : وب جالبی دارید . امیدوارم موفق باشید . به وب من هم سری بزنید خوشحال می شم از نظراتتون بهره مند بشم . وب من بیوگرافی کامل 48 بازیگر محبوب ایرانی رو به همراه زندگی شخصی آن ها شامل می شه +عکس هایی جالب از آن ها . منتظر حضور سبزتان هستم . به امید موفقیت روز افزون شما . کتایون.ح - نویسنده وبلاگ سینمای ما [گل] ..................................................... http://www.30nemaema.persianblog.ir